Przejdź do treści
Zdzisław Kałędkiewicz
malarz poeta pedagog
Strona główna
Życie
Twórczość
Obrazy
Akwarele
Rysunki
Wystawy
Aforyzmy i fraszki (wybrane)
Książki
Nagrody i wyróżnienia
Aukcje
Obrazy olejne
Akwarele
Rysunki i szkice
Kontakt
Menu
Strona główna
Życie
Twórczość
Obrazy
Akwarele
Rysunki
Wystawy
Aforyzmy i fraszki (wybrane)
Książki
Nagrody i wyróżnienia
Aukcje
Obrazy olejne
Akwarele
Rysunki i szkice
Kontakt
"Obrazy mówią więcej niż tysiąc słów. Niech moje malarstwo opowiada historie, których nie da się opisać słowami."
Wschód Ziemi
Wschód Ziemi
Kategoria:
Podłoże:
płótno
Wymiary:
70x150
Rok:
1969
Chcę kupić obraz
Podobne obrazy
Akwarela Brzeg morski nr 2
Rysunek nr 20, Akt
Akwarela Widok z okna nr 25
Zdjęcie z krzyża
Akwarela Nad jeziorem nr 18
Abstrakcja biała
Godzina 005
Rysunek nr 11, Paryż
Rysunek Siedząca nr 26
Akwarela Kąpiące się nr 12
Rysunek 29
Akwarela nr 54, Przystań rybacka w Sopocie
Search
Search